16 июнь куни Chery брендининг янги Arrizo 6 Pro модели тақдимоти бўлиб ўтди. Тадбир иштирокчилари рақамли технологиялар, интеллект ва қулайлик биргаликда жамланган прогрессив ҳашамат оламига йўл олдилар.
Йўлбошчи сифатида, эртанги кун бренди ҳақидаги тасаввурларни ўзида мужассам этган янги седан хизмат қилди. Меҳмонлар келажак тарафдорлари ва автомобилнинг афзалликларини очиб берувчи ноёб шоу форматидаги дижитал-фаолликларнинг бир қисмига айландилар.
Автомобиль журналистлар ва блогерларга 6 июнь куни махсус премьера олди тест-драйвида тақдим этилганди. Энди эса автомобиль кенг жамоатчиликка урбанистик услубдаги ёпиқ ижтимоий тадбир форматида тақдим этилди.
Тақдимот учун картинг марказида махсус ҳудуд яратилди. Тадбирнинг мазмуни айнан янги Chery Arrizo 6 Pro`да ўз аксини топган «Келажак технологиялари» концепцияси атрофида қурилган эди.
Атрофдаги бутун макон бир нечта экранлар, ёруғлик шоуси ва контурли ёритилишлар туфайли синхрон равишда ўзгариб турди.
Тақдимот бренд вакилларининг табриклари ва чиқишлари билан бошланди. Chery International вакили Гун Тсимин ва Chery Uzbekistan бренди директори Вячеслав Василев янги Arrizo 6 Pro ҳақида асосий жиҳатларни, шунингдек, барча янги моделларни Ўзбекистонда йиғиш истиқболлари ҳақида айтиб ўтдилар.
Chery Tiggo 8 Pro Мах харидорларидан бири ҳам ўз сўзларини саҳнадан туриб айтди. У янги автомобилидан жуда мамнун эканлигини таъкидлаб, унинг қулайлиги ва замонавийлигига урғу берди. Харидор инсонларни яқинлаштирадиган ва ўзини ягона Chery оиласи аъзоси каби ҳис қилиш имконини берадиган With Chery With Love лойиҳаси доирасида ташкил этилган тадбирлар учун Chery`га ўз миннатдорчилигини билдирди.
Шоунинг кульминацион нуқтаси — бу оқшомнинг бош қаҳрамони бўлган янги Arrizo 6 Pro`нинг эффектли пайдо бўлиши бўлди. Блоггерлар рус ва ўзбек тилларида автомобилнинг тақдимотини ўтказиб, унинг хусусиятлари ва энг сўнгги технологиялари ҳақида сўзлаб беришди.
Таъсирчан премьерадан ташқари, меҳмонлар ва автомобилнинг илк харидорлари ноёб совринлар қўйилган ўйинда ҳам иштирок этдилар. Тадбир иштирокчилари учун асосий саҳнадаги кўнгилочар шоудан ташқари бир нечта интерактив зоналар ҳам ташкил этилганди. Кечанинг ҳедлайнери эса реп ижрочиси Шоҳрух эди. Ишонч билан айтиш мумкинки, тадбир йилнинг ўзига хос воқеаларидан бирига айланди.
Arrizo 6 Pro — Ўзбекистонда йиғиладиган Chery брендининг илк седанидир. Технология, дизайн, функционаллик ва тармоқли интеграция имкониятлари туфайли автомобиль ҳайдовчини ҳам, йўловчиларни ҳам ҳушнуд эта олади.
Янги Chery Arrizo 6 Pro 1 июндан сотувга чиқди. Автомобиллар Chery`нинг барча расмий дилерлик марказларида, шунингдек, Samarqand Darvoza ва Compass Mall савдо мажмуаларида тақдим этилмоқда.
Урфдаги седаннинг нархи қуйидагича:
- Arrizo 6 Pro Comfort — 254 900 000 сўм;
- Arrizo 6 Pro Intelligence — 289 900 000 сўм;
Chery`нинг бутун Ўзбекистон бўйлаб дилерлик тармоғида Arrizo 6 Pro учун бепул тест-драйв хизмати мавжуд.

16 июня состоялась презентация нового Arrizo 6 Pro от бренда Chery. Участники мероприятия отправились в мир прогрессивной роскоши, где цифровые технологии, интеллект, статус и комфорт соединились воедино.
Проводником выступил новый седан, воплощающий видение марки завтрашнего дня. Гости стали адептами будущего и частью digital-активностей в формате уникального шоу, раскрывающего преимущества автомобиля.
6 июня автомобиль был презентован журналистам и блогерам на специальном предпремьерном тест-драйве. Сейчас же автомобиль представили широкой публике в формате закрытого светского мероприятия в урбанистическом стиле.
Для презентации было создано пространство на базе картинг-центра. Контент мероприятия был построен вокруг концепции «Технологии будущего», отражением которой и стал новый Chery Arrizo 6 Pro.
Все пространство вокруг синхронно трансформировалось за счёт нескольких экранов, светового шоу и контурной подсветки.
Презентация началась с приветствия и выступления представителей бренда. Представитель Chery International Гун Цзымин и директор бренда Chery Uzbekistan Вячеслав Васильев рассказали главное о новой Arrizo 6 Pro, а также о перспективах сборки всех новых моделях в Узбекистане.
Своё слово со сцены произнёс и один из покупателей Chery Tiggo 8 Pro Max. Он рассказал, что очень сильно доволен своим новым автомобилем, а также отметил его комфорт и современность. Покупатель поблагодарил Chery за организованные мероприятия в рамках проекта With Chery With Love, которые сближают и помогают чувствовать себя одной сплочённой семьёй Chery.
Кульминацией шоу стало эффектное появление главного героя вечера — нового Arrizo 6 Pro. Блогеры на русском и узбекском языках представили автомобиль, рассказали о его характеристиках и новейших технологиях.
Помимо впечатляющей премьеры, гости и первые покупатели автомобиля принимали участие в розыгрыше уникальных призов. Помимо развлекательного шоу на главной сцене, для участников мероприятия были созданы несколько интерактивных зон. А хедлайнером вечера стал реп-исполнитель Шохрух. Мероприятие стало ключевым ивентом года для бренда Chery.
Arizzo 6 Pro — первый седан бренда Chery, который собирают в Узбекистане. Благодаря органичному сочетанию технологий, дизайна, функциональности и возможностей сетевой интеграции автомобиль приведёт в восторг и водителя, и пассажиров.
Продажи нового Chery Arrizo 6 Pro стартовали 1 июня. Автомобили представлены во всех официальных в дилерских центрах Chery, а также в торговых центрах Samarkand Darvoza и Compass Mall.
Цены на модный седан варьируются от:
• Arrizo 6 Pro Comfort — 254 900 000 сумов;
• Arrizo 6 Pro Intelligence — 289 900 000 сумов.
По всей дилерской сети Chery в Узбекистане доступна бесплатная услуга тест-драйва для Arrizo 6 Pro.
Для записи на бесплатный тест-драйв можно обратиться по телефону горячей линии: (+998) 71−276−55−55 или с помощью Telegram-бота: t.me/cheryuzbekistanbot