Bankning yangi ilovasi foydalanuvchilarining bank tajribasini qulaylik va xavfsizlik jihatdan yangi darajaga ko‘tarish uchun yaratilgan.
Yangi ilova nima uchun ishlab chiqildi?
Mijozlar qoldirgan sharhlariga quloq tutgan bank tushundiki, Davr Mobile yangilanishga muhtoj. Shu sababdan foydalanuvchilar uchun yanada osonroq, ko‘proq funksiyalarni taklif qiladigan va xavfsizlikni maksimal darajada ta’minlaydigan ilova yaratishga qaror qilindi.
Davr Mobile 2.0 ilovasi nimalarga qodir?
Davr Mobile 2.0 ilovasi smartfoningiz orqali to‘liq bank xizmatlarini, yangi, yangilangan funksional va dizayn, shuningdek, hisoblarni qulay boshqarishni taklif etadi.
Balansni, hisobotlarni va tranzaksiyalar tarixini real vaqt rejimida kuzatib borish mumkin. Har oyning oxirida pullar qayerga ketayotganini aniq bilish uchun hisobotlarni PDF formatida shakllantirish mumkin.
davr bank, реклама
Davr Bank ilovasi afzaliklari:
• tezkor va oddiy o‘tkazmalar: o‘z hisoblaringiz o‘rtasida, boshqa Davr Bank mijozlariga hamda O‘zbekistonning boshqa banklariga ham pul o‘tkazmalarini amalga oshirish;
• to‘lovlarni qiyinchiliklarsiz to‘lash: kommunal xizmatlar, telefon hisoblari va boshqa to‘lovlarni uydan chiqmasdan amalga oshirish;
• yuqori xavfsizlik: bank ilovada mijoznig pullari va shaxsiy ma’lumotlarini himoya qilish uchun zamonaviy xavfsizlik choralari, jumladan, biometrik autentifikatsiya va ikki bosqichli avtorizatsiyadan foydalanadi;
• mikroqarzlar, kreditlar va omonatlar — bularning barchasini Davr Mobile 2.0 ilovasida rasmiylashtirish va omonatdagi daromadlarni kuzatib borish mumkin.
• davr bank, реклама
“Davr Mobile 2.0 — bu IT jamoasining bir necha oylik tinimsiz mehnati natijasidir. Biz ishonamizki, mijozlarimiz yangi ilovaning qulayligi va funksionalligiga o‘zlari baho berishadi. Sababi bu ilovaga mijozlarning sarmoyasini va shaxsiy ma’lumotlarini himoya qilish maqsadida innovatsion xavfsizlik texnologiyalari joriy etilgan. Biz zarur funksiyalarga tez va oson kirishni ta’minlash maqsadida interfeysni soddalashtirdik va bank bo‘limini mobil ilovamizga “ko‘chirib o‘tkazish”ga harakat qildik”, — dedi Davr Bank marketing bo‘limi boshlig‘i An Aleksandr.
Davr Mobile 2.0 ilovasining taqdimoti
Davr Bank mobil bankingni qulaylik, xavfsizlik va innovatsiyalarning yangi darajasiga ko‘taruvchi Davr Mobile 2.0 yangi mobil ilovasining taqdimotini o‘tkazdi.
Taqdimotda nimalar bo‘lib o‘tdi?
Avvalo, Davr Mobile 2.0 yangi mobil ilovasini ishlab chiqishdagi asosiy maqsad oshkor etildi.
Bank boshqaruv raisining o‘rinbosari Samarjon Nazarov moliyaviy xizmatlarni rivojlantirishda raqamlashtirishning ahamiyatini ta’kidlab, tabrik so‘zi bilan chiqish qildi.
Shohrux Ayubov Davr Mobile 2.0 ilovasining maqsadlari va qadriyatlari haqida so‘zlab berdi. U ilovaning zamonaviy foydalanuvchilar uchun noodatiy va bevosita zaruratga aylantira oladigan asosiy xususiyatlarini yoritib berdi.
Bank boshqaruv raisining o‘rinbosari Samarjon Nazarov Davr Bank`dagi yangiliklar va raqamlashtirish sohasidagi yutuqlar haqida qisqacha ma’lumot berib o‘tdi. Shuningdek, u bank mijozlariga qulay va zamonaviy bank xizmatlarini taqdim etish bo‘yicha doimiy harakatda ekanini ta’kidladi.
Rasmiy taqdimot tugagandan so‘ng, mehmonlar taqdimotda tavsiflangan ilova funksiyalarini o‘z ko‘zlari bilan ko‘rish va interaktiv infokiosklar orqali ilova bilan tanishish, shuningdek, ilovani ishlab chiqqan mutaxassislar va bank xodimlaridan o‘zlarini qiziqtirgan savollarga javob olish imkoniyatiga ega bo‘ldi.
“Yangi mobil ilovani ishga tushirish — bu bankimizning dinamik rivojlanayotgan tarixidagi muhim qadam bo‘lib, yangiliklarga intilishimiz va raqamli liderlikka erishish yo‘limizdagi yangi bosqichdir”, — deya o‘rtoqlashdi Samarjon Nazarov.
Ilovani qayerdan yuklab olish mumkin?
Davr Mobile 2.0 ilovasini havola orqali yuklab olish mumkin.
Davr Bank mijozlarga innovatsion va qulay moliyaviy xizmatlar taqdim etishga intiladi. Davr Bank vakillari umid qiladiki, Davr Mobile 2.0 kutilganidan ham yaxshiroq bo‘ladi va moliya boshqaruvi avvalgidan ham osonlashadi.

Davr Bank представил новое мобильное приложение Davr Mobile 2.0.
Новое приложение банка, создано чтобы вывести банковский опыт пользователей на новый уровень удобства и безопасности.
Почему разработали новое приложение
Прислушавшись к отзывам клиентов в банке поняли, что Davr mobile нуждалось в обновлении, и решили создать приложение, которое было бы более простым в использовании, предлагало больше функций и обеспечивало максимальную безопасность.
Что умеет Davr Mobile 2.0
Davr Mobile 2.0 предлагает:
- полный спектр банковских услуг в вашем смартфоне;
- новый, обновлённый функционал и дизайн;
- удобное управление счетами.
Можно просматривать баланс, выписки и историю транзакций в режиме реального времени, а также формировать отчёты в PDF в конце каждого месяца, чтобы точно знать как и куда уходят ваши финансы.
Мобильное приложение банка Davr Mobile 2.0
Особенности приложения:
- быстрые и простые переводы — можно переводить деньги между своими счетами, другим клиентам Davr Bank, также и в другие банки Узбекистана;
- оплата счетов без хлопот — Оплата коммунальных услуг, счета за телефон и другие счета, не выходя из дома;
- повышенная безопасность — приложение использует современные меры безопасности, включая биометрическую аутентификацию и двухфакторную авторизацию, чтобы защитить ваши деньги и личную информацию.
Микрозаймы, кредиты и вклады — все это вы можете оформить в приложении Davr Mobile 2.0, и следить за доходами вкладов.
«Davr Mobile 2.0 — это результат месяцев напряжённой работы IT-команды. Мы уверены, что наши клиенты оценят удобство и функциональность нового приложения. Ведь в него внедрены новые технологии безопасности, чтобы обеспечить сохранность средств и личных данных наших клиентов. Мы упростили интерфейс для быстрого и лёгкого доступа к необходимым функциям, и постарались „перенести“ отделение банка в наше мобильное приложение», — сказал Александр Ан, руководитель отдела маркетинга Davr Bank.
Презентация приложения Davr Mobile 2.0
Davr Bank провёл презентацию нового мобильного приложения Davr Mobile 2.0, которое выводит мобильный банкинг на новый уровень удобства, безопасности и инноваций.
Что было на презентации
В первую очередь была раскрыта основная цель разработки нового мобильного приложения Davr Mobile 2.0.
Заместитель председателя правления банка Самаржон Назаров, выступил с приветственной речью подчёркивающий важность цифровизации для развития финансовых услуг.
Руководитель отдела развития мобильного приложения Шохрух Аюбов, рассказал о видении и миссии Davr Mobile 2.0. Он осветил основные особенности, которые делают приложение уникальным и незаменимым для современных пользователей.
Заместитель председателя правления банка Самаржон Назаров представил краткий обзор новшеств в Davr Bank и его прогресса в области цифровизации. Также подчеркнули постоянные усилия банка по предоставлению клиентам удобных и современных банковских решений.
После завершения официальной презентации гости могли собственными глазами увидеть описанные на презентации функции приложения и взаимодействовать с ним благодаря интерактивным инфокиоскам, также задать вопросы разработчикам и сотрудникам банка.
«Запуск нового мобильного приложения — событие, которое является значимым шагом в динамично развивающейся истории нашего банка, новый этап нашего стремления к инновациям и цифровому лидерству», — отметил Самаржон Назаров.
Скачать приложение Davr Mobile 2.0 можно по ссылке.
Davr Bank стремится предоставлять клиентам инновационные и удобные финансовые услуги. Представители банка надеятся, что Davr Mobile 2.0 превзойдёт ожидания и управление финансами станет проще, чем прежде.