Кўпчилик одатда жамғарган пулини қандай қилиб оқилона ва фойдали сармоя сифатида киритиш ҳақида ўйланади. Натижада, ҳамма ҳам кўзланган мақсадга олиб келадиган тўғри ечимни топа олмайди.
Катта байрам — бош Қонун, Ўзбекистон Конституциясининг 31 йиллиги арафасида биринчи маҳаллий рақамли банк ANORBANK Ўзбекистон барча фуқаролари учун катта совға тайёрлади.
Банк йиллик фоиз ставкаси 26%, муддати эса олти ой бўлган янги омонат таклиф қилмоқда. Омонат бир вақтнинг ўзида бир нечта муаммоларни ҳал қилади:
1. Тўлиқ фойда олиш учун бир неча йил кутишингиз шарт эмас. Битта «лекин» — мижоз дастурда бир неча дақиқа сарфлаши кераклигида, аммо бу сизнинг молиявий иловалардан фойдаланиш тажрибангизга ҳам боғлиқ. Агар бу масалада тажрибага эга бўлсангиз ва дастурда нима содир бўлаётганини ва у қандай ишлашини интуитив равишда ҳис қилсангиз, унда, қоида тариқасида, буни икки дақиқада амалга оширишингиз мумкин. Агар бу натижани янгилай олсангиз, ANORBANK ижтимоий тармоқларидаги саҳифаларда изоҳ қолдиришингиз сўралади.
2. Агар сизда оз миқдордаги маблағ бўлса, унда омонатнинг минимал миқдори — 1 млн сўм депозит очиш учун етарли бўлади.
3. Агарда маблағингиз 1 млн сўмдан ортиқ бўлса, унда Bayramona 26% даромадни ошириш учун яхши имконият бўлиб, омонат миқдори чекланмаган.
Шу тарзда, ANORBANK`da омонат очиш осон, содда ва тушунарлидир.
Фойда олиш учун ноодатий имкониятларни пайдо қиладиган оддий омонат
Муҳими, сиз шунчаки иловани юклашингиз, картангизни бириктиришингиз ва онлайн режимда ўзингиз лозим топган миқдорни омонатингизга киритишингиз керак бўлади. Агар сизда омонат очиш учун нақд пул бўлса, у ҳолда сиз Ўзбекистоннинг исталган вилоят марказларидан бирида банк филиалига ташриф буюриб, омонатингизни нақд пул билан чекловларсиз тўлдиришингиз мумкин.
Anorbank мобил иловасида фойдани кузатишинингиз, ҳамда ва 24/7 форматда контакт-маркази орқали ҳар қандай саволга жавоб топишингиз мумкин.
Агар сиз омонатни муддатидан олдин ёпмоқчи бўлсангиз, буни хоҳлаган вақтда қилишингиз мумкин. Омонатни муддатидан олдин ёпилишида, барча пулингизни қайтариб олса бўлади, қайта ҳисоблаш 20% устама билан ҳисобланади.
Сизнинг маблағларингиз хавфсиз бўлади. Барча омонатлар Фуқароларнинг банклардаги омонатларини кафолатлаш фонди томонидан ҳимояланган.

Многие обычно задумываются, как с умом и выгодой вложить свои сбережения. В итоге не каждый может найти верное решение, которое может привести к искомому результату.
В преддверии большого праздника — очередной годовщины основного Закона Конституции Узбекистана — первый отечественный цифровой банк ANORBANK приготовил большой сюрприз для всех граждан страны.
Банк предлагает новый вклад с годовой процентной ставкой 26% и сроком на шесть месяцев, который решает сразу несколько проблем:
1. Вкладчику не нужно ждать несколько лет, чтобы получить всю выгоду сполна. Есть одно «но» — клиенту нужно провести несколько минут в приложении, но и это зависит от опыта пользования финансовыми приложениями. Опытный пользователь сможет интуитивно понять, что происходит и как работать в приложении, и можно будет уложится за две минуты. Пользователю, который сможет побить этот результат, может оставить комментарий своего результата на страницах ANORBANK в социальных сетях.
2. Если пользователь располагает небольшой суммой средств, то 1 млн сумов будет достаточно, чтобы открыть вклад в банке.
3. Если клиент располагает суммой средств свыше 1 млн сумов, то может тоже смело действовать, так как сумма вклада не ограничена.
Таким образом, открыть вклад в ANORBANK достаточно легко, просто и нативно.
Обычный вклад с необычными возможностями для выхода в профит
Главное, пользователю необходимо лишь открыть приложение, прикрепить карту и положить предпочитаемую сумму на свой вклад в режиме онлайн. Если же у клиента имеется наличность для открытия вклада, то смело можно обращаться в филиалы банка в любом из региональных центров Узбекистана. Пополнять вклад также можете наличными деньгами без ограничения.
Следить за доходностью можно в мобильном приложении Anorbank, а также задавать интересующие вопросы — в круглосуточном чате приложения.
Если же вы захотите закрыть вклад досрочно, то это можно сделать в любой удобный момент. Также есть возможность просто вернуть деньги обратно при досрочном закрытии вклада. Пересчёт при этом будет по ставке 20%.
Cбережения будут находиться в безопасности. Все вклады защищены Фондом гарантирования вкладов граждан в банках.