Chery Uzbekistan ўз юбилейини ёрқин ва унутилмас кеча билан нишонлади, унда бренднинг барча асосий намояндалари иштирок этди.
chery uzbekistan, реклама
Жумладан, Chery компаниясининг Ўзбекистондаги минтақавий директори Гонг Зиминг ва операцион директори Алексей Куренков меҳмонларни қутлади. Меҳмонлар орасида илк харидорлар, содиқ мижозлар, дилерлар, ОАВ вакиллари ва блогерлар бор эди.
Тадбирда қизиқарли дастур, танловлар ва ютуқли ўйинлар ташкил этилди. Кеча давомида меҳмонлар нафақат турли кўнгилочар дастурлардан баҳраманд бўлиш, балки Chery автомобилларидан фойдаланиш бўйича тажриба алмашиш ҳамда Chery маҳсулотлари ҳақидаги билимларини чуқурлаштириш учун ноёб имкониятга ҳам эга бўлишди.
Блогерлар ва оммавий ахборот воситалари вакиллари иштирокида қайта алоқанинг аҳамияти, воқеа-ҳодисаларни жамоатчиликка етказиш муҳим аҳамият касб этишига урғу қаратилди. Учрашувнинг интерфаол характери ҳар бир Chery мухлисининг ўрни муҳим эканини таъкидлаган ҳолда бренд ва унинг ҳамжамияти ўртасида динамик алоқани ўрнатди.
Кечада такрорланмас муҳит ҳосил қилган Dj Piligrim унинг ёрқин юлдузига айланди. Тадбир Dj Piligrim ижросидаги мусиқий чиқишлар ҳамда меҳмонлар биргаликда Chery тортидаги шамларни ўчирган тантанали лаҳзалар билан якунланди. Ушбу акт Chery брендининг Ўзбекистондаги муваффақиятли йўли асосида ётган бирдамлик ва ҳамкорлик тимсолига айланди. Зеро, иштирок этган ҳар бир меҳмон унутилмас кечага ўз ҳиссасини қўшиб, автомобиль саноати дунёсида ҳамжиҳатлик ва қўллаб-қувватлашнинг аҳамиятига эътибор қаратди.
Ушбу тадбир нафақат Chery брендининг кўламини, балки автомобиль эгалари ҳамжамиятининг ўзаро алоқаси ҳам муҳим эканини таъкидлади.
Chery автомобиль брендининг Ўзбекистондаги расмий дистрибютори ADM Global компанияси ҳисобланади. Ҳозирда мамлакатда 13 та дилерлик маркази фаолият кўрсатмоқда.
Telegram-бот ёки (+998) 71−276−55−55 телефони орқали бепул тест-драйв учун рўйхатдан ўтиш мумкин.
Chery Uzbekistan компанияси янгиликларини ижтимоий тармоқлардаги саҳифалари орқали кузатиб бориш мумкин.

Компания Chery Uzbekistan отметила годовщину запуска ярким и запоминающимся вечером, в котором участвовали все ключевые фигуры бренда.
Региональный директор Chery в Узбекистане Гонг Зиминг и операционный директор Алексей Куренков поздравили гостей. Среди приглашённых были первые покупатели, лояльные клиенты, дилеры, представители СМИ и блогеры.
Мероприятие включало в себя захватывающую программу, конкурсы, розыгрыши фирменных подарков и положительные эмоции. В течение вечера гости получили уникальную возможность не только наслаждаться разнообразной развлекательной программой, но также обменяться опытом владения автомобилями Chery, углубили свои знания о продукции Chery.
Присутствие блогеров и представителей СМИ акцентировало внимание на важности обратной связи и отражении события в общественности. Интерактивный характер встречи создал динамичное взаимодействие между брендом и его сообществом, подчёркивая важность каждого поклонника Chery.
Хедлайнером вечера стал Dj Piligrim, который создавал приятную атмосферу. Событие завершилось не только музыкальными вибрациями от выступления Dj Piligrim, но и торжественным моментом, когда гости вместе задули свечи на торте Chery. Этот акт стал символом единства и сотрудничества, которые лежат в основе успешного пути бренда Chery в Узбекистане. Каждый присутствующий гость внёс свой вклад в незабываемый вечер, подчёркивая важность общности и поддержки в мире автомобильной индустрии.
Данное событие подчеркнуло не только масштабы бренда Chery, но и важность взаимодействия с сообществом автовладельцев.
Официальным дистрибьютором автомобильного бренда Chery в Узбекистане является компания ADM Gobal. На территории Узбекистана функционирует 13 дилерских центров.
Записаться на бесплатный тест-драйв можно с помощью Telegram-бота или по телефону: (+998) 71−276−55−55.