HONOR компанияси Ўзбекистондаги бренди учун «овоз элчиси»ни топиш учун танлов ўтказмоқда. Ғолиб иштирокчи «мамлакатнинг бетакрор овози соҳиби» унвонига эга бўлади ва HONOR маҳсулотларининг Ўзбекистондаги реклама роликларидаги овозига айланади. Шунингдек, у ўзи ва яқинлари учун совға сифатида кўплаб гаджетларни: тўртта смартфон, ноутбук, симсиз қулоқчинларни ютиб олади.
honor
Танлов учун аризаларини қабул қилиш 9 октябрдан бошланиб 25 октябргача давом этади. Бу давр ичида исталган киши «Go Beyond HONOR» сўзлари билан ўз овози намунасини ёзиб олиши ва тайёр файлни HONOR Uzbekistan махсус саҳифасига юбориши мумкин. Ушбу ибора келажакдаги реклама роликлари ва компания интернет-материалларининг охирида қўлланилади.
Ҳакамлар ҳайъати компания номининг тўғри талаффузини, овознинг ифодалилигини, унинг тембрини, шунингдек, иштирокчиларнинг харизмаси ва артикуляциясининг равшанлигини баҳолайди. Шу боис айнан шу жиҳатларга алоҳида жиддийлик билан ёндашиш, юрак билан, барча маҳоратни ишга солиб овоз ёзиш лозим — чунки бу уч сўзни келажакда миллионлаб Ўзбекистон аҳолиси тинглайди.
Танловда 18 ёшдан ошган барча Ўзбекистон фуқароси иштирок этиши мумкин ва бу ёшга тўлмаган фуқаролар учун ота-она рухсати талаб қилинади. Демак, иштирокчилар учун деярли ҳеч қандай ёш чекловлари йўқ. Танловнинг батафсил қоидалари ва оммавий оферта биланбу ерда танишиш мумкин.
HONOR технология компанияси турли хил ақлли қурилмалар ишлаб чиқариш бўйича етакчи глобал провайдер бўлиб, бренд 2013 йилда ташкил этилган ва 2021 йилда Ўзбекистон бозорига кириб келган. HONOR юқори сифатли ва ишончли маҳсулотларни тақдим этган ҳолда барча инсонлар учун яхши ҳаётни таъминлаш учун жаҳон бозоридаги муҳим технологик компанияга айланишни мақсад қилган.
Инновациялар, сифат ва хизмат кўрсатишга стратегик эътибор қаратган HONOR бутун дунё бўйлаб одамларга ўз чегараларидан ташқарига чиқиш имкониятини берувчи янги технологияларни ишлаб чиқишга интилади. Бренд шунингдек, инновацион маҳсулотлар — смартфонлар, ноутбуклар, қулоқчинлар ва бошқа маҳсулотлар портфели орқали сайёрадаги ҳар бир инсон учун янги интеллектуал дунё яратишга интилади.
Ўзбекистондаги HONOR янгиликлари ва янгиликлариниhihonor.com расмий сайти ваInstagram саҳифасида кузатиб боришингиз мумкин.

Компания HONOR проводит конкурс по поиску «голосового посла» бренда в Узбекистане. Победитель получит звание «уникального голоса страны» и будет представлять HONOR в рекламных роликах на территории Узбекистана. Также в качестве призов он получит множество гаджетов для себя и своих близких: четыре смартфона, ноутбук, беспроводные наушники.
honor, реклама
Приём конкурсных заявок стартует 9 октября и завершится 25 октября 2023 года. За это время все желающие могут записать свой голос со словами «Go Beyond HONOR» или отправить готовую запись на специальной странице HONOR Uzbekistan. Фраза будет использована в конце будущих рекламных видео и интернет-проектов компании.
Жюри будет оценивать точность произношения названия компании, силу голоса, его «окрас», а также убедительность и ясность произношения участников. Поэтому необходимо с особым вниманием отнестись к этим моментам и вложить всю свою душу и умения в голосовое сообщение — эти три слова услышат миллионы жителей Узбекистана.
В конкурсе могут принять участие все жители страны старше 18 лет, а для граждан младше этого возраста необходимо разрешение родителей. Таким образом, возрастных ограничений для участников практически нет. С подробными правилами проведения конкурса и публичной офертой можно ознакомиться по ссылке.
Компания HONOR, ведущий мировой поставщик различных интеллектуальных устройств, была основана в 2013 году и представлена на рынке Узбекистана с 2021 года. Желая стать глобальной технологической компанией, HONOR стремится обеспечить лучшую жизнь для людей, предлагая высококачественные и надёжные продукты.
Следуя своей стратегии по развитию инноваций, качества продуктов и обслуживания, HONOR активно разрабатывает новые технологии, которые помогают людям во всем мире раздвигать границы своих возможностей. Кроме того, компания стремится создать интеллектуальный мир для всех жителей планеты с помощью своего портфеля инновационных продуктов, таких как смартфоны, ноутбуки, наушники и многое другое.
Следить за обновлениями и новостями HONOR в Узбекистане можно на официальном сайте hihonor.com и на странице в Instagram.